kim jesteśmy

Jesteśmy dynamicznym i niezależnym zespołem projektowym, powstałym dzięki wieloletnim doświadczeniom w tworzeniu architektury i przestrzeni jej towarzyszącej. Dzięki współpracy z wysoko wykwalifikowaną grupą specjalistów branżowych mamy możliwość realizacji naszych koncepcji od fazy projektowej po nadzór i realizację.

Staramy się tworzyć architekturę w harmonii z otoczeniem. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego inwestora. Cenimy sobie prostotę a w swojej działalności zmierzamy do doskonałości przestrzeni. Poszukujemy idealnego połączenia formy z funkcją wkomponowanego w otoczenie. Dążymy do ponadczasowego charakteru projektowanych obiektów. Swoje inspiracje czerpiemy z nowoczesnej, światowej architektury i sztuk pięknych.

o nas

Agnieszka Lewandowska Agnieszka Lewandowska

Urodzona 28 lutego 1979 roku w Wadowicach. Absolwentka wydziału Architektury na kierunku Architektura i Urbanistyka Politechniki Wrocławskiej. Projekt dyplomowy obroniony 23 września 2003 roku. Główny architekt Studio Architektoniczne LA.
Nr uprawnień: MPOIA/028/2007
Bartosz Studnicki Bartosz Studnicki

Urodzony 31 maja 1977 roku w Krakowie. Absolwent wydziału Inżynierii Lądowej na kierunku Budownictwo Ogólne Politechniki Krakowskiej. Projekt dyplomowy obroniony w 2000 roku. Główny konstruktor Studio Architektoniczne LA.
Nr uprawnień: MAP/0065/POOK/07
© 2018 | Studio Architektoniczne LA | Serwis stworzony przez Cubicsoft